YANGIN SÖNDÜRME CİHAZLARI BAKIM HİZMETLERİ VE TİC. A.Ş

Mimar Sinan Cad.Velibaba San.Sitesi B1 Blok No:8
Kurtköy-Pendik-İSTANBUL

Tel: 0 216 307 18 61

Fax: 0 216 307 18 49

Mail:info@ysc.com.tr

Hakkımızda


YSC YANGIN SÖNDÜRME CİHAZLARI BAKIM HİZMETLERİ

NFPA Standartlarına uygun (TSE, UL, FM, VDS, ULC,LPCB, EN) ürünleri siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.


 

TARİHÇEMİZ

YSC Yangın Söndürme Cihazları Bakım Hizmetleri Ve Tic. A.Ş 2000 yılında kurulmuş olup bugüne kadar 'Öncelik kalite ve müşteri memnuniyeti' dir ilkesiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

AMACIMIZ

Biz YSC Yangın Söndürme Cihazları Bakım Hizmetleri çalışanları olarak kararlı, programına bağlı, sorumluluklarının farkında, her düzeydeki ileri teknoloji ve donanımıyla heyecan ve huzur verici, disiplinli bir çalışma ortamında, en yüksek kalitede ürün ve hizmet sunarak, müşteri güvenini ve saygısını kazanmayı esas alan bir firmayız.

Sektörümüzde bugün geldiğimiz noktadan daha ileriye giderek, gelişen teknolojileri takip ederek çağa ayak uyduran, dünya standartlarında ürünler sunan, bir firma olmak istiyoruz. Dünya standartlarında bir işletmecilik hedefimizdir. İşimizi seviyor ve daha ileriye gitmenin heyecanını yaşıyoruz. Bu bizim için ana faaliyet konumuz olan Yangın Söndürme Cihazları can ve mal güvenliğinde ürettiğimiz hayat kurtaran teknolojilerle değer yaratma zincirinin en iyi halkalarından biri olmak anlamına gelmektedir. İnsanın yaşadığı ve çalıştığı her mekanda sunduğumuz ürünlerin güvenilirlik sorumluluğunu taşımaktan gurur duyuyoruz.

MİSYONUMUZ

Yangın Söndürme Cihazları konusunda hayatı kolaylaştıran ürünler geliştirmek ve sunmak için varız. VİZYONUMUZ 2013 Yılında ülkemiz, Avrupa ve Ortadoğu'nun yangın söndürme cihazları konusunda geliştiren, üreten ve sunduğu teknolojiyle tercih edilen öncü kuruluş olmak.

DEĞERLERİMİZ

Müşteri Odaklılık - Yasalara saygı - İnsana saygı - Dürüstlük - Kalite

İLKELERİMİZ

Sorunlara hızlı çözüm - Uluslararası standartlarda ürün sunmak - Satış sonrası hizmet - Sözünde durmak

 

 


STANDARTLAR

YSC FM Standardı YSC NFPA Standardı YSC TSE Standardı YSC TUV Standardı YSC UL Standardı YSC VDS Standardı

MARKALAR

YSC markalar