YANGIN SÖNDÜRME CİHAZLARI BAKIM HİZMETLERİ VE TİC. A.Ş

Mimar Sinan Cad.Velibaba San.Sitesi B1 Blok No:8
Kurtköy-Pendik-İSTANBUL

Tel: 0 216 307 18 61

Fax: 0 216 307 18 49

Mail:info@ysc.com.tr

Prensiplerimiz


Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi Toplam Kalite Yönetimi anlayışı ile devamlı iyileştirecek, yaptığımız her işi ilk seferde kusursuz yapacağız. Ürünlerimizin ve satış sonrası hizmetlerimizin kalitesiyle müşterilerimizin takdirini kazanacağız.

Müşteri velinimetimizdir ilkesinden hareketle müşteri memnuniyetini maksimum derecede sağlamak için gerekli tüm teknolojileri kullanarak hatasız, sorunsuz, zamanında ürün çıkartacağız. İşimiz hem yurt içi hem de yurtdışı müşterilerimizin beklentilerini aşan kalitede ürün ve hizmet üreterek müşterilerimizi memnun etmektir.

Misyonumuzu gerçekleştirecek olanlar, misyonumuzu anlamış, birbirleriyle tedarikçileriyle ve müşterilerimizle iyi ilişkiler içinde çalışan, iyi eğitilmiş ve sorumluluk duygusuna sahip çalışanlarımızdır. Kişi ve ekip gayretleri firmamız yönetimince daima takdir ve taltif edilecektir.

Tedarikçilerimiz kalite üretim ortaklarımızdır. Tedarikçilerimizle karşılıklı yardımlaşacak ve menfaatlerimizin gereklerine uygun profesyonel ilişkiler içerisinde olacağız. Onların da Toplam Kalite Yönetimindeki paylarının göz ardı edilmemesini sağlayıp kalite yönetimi konusunda hedefe birlikte yürüyeceğiz.


STANDARTLAR

YSC FM Standardı YSC NFPA Standardı YSC TSE Standardı YSC TUV Standardı YSC UL Standardı YSC VDS Standardı

MARKALAR

YSC markalar