Değerlerimiz

Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi Toplam Kalite Yönetimi anlayışı ile devamlı iyileştirecek, yaptığımız her işi ilk seferde kusursuz yapacağız. Ürünlerimizin ve satış sonrası hizmetlerimizin kalitesiyle müşterilerimizin takdirini kazanacağız.
Müşteri velinimetimizdir ilkesinden hareketle müşteri memnuniyetini maksimum derecede sağlamak için gerekli tüm teknolojileri kullanarak hatasız, sorunsuz, zamanında ürün çıkartacağız. İşimiz hem yurt içi hem de yurtdışı müşterilerimizin beklentilerini aşan kalitede ürün ve hizmet üreterek müşterilerimizi memnun etmektir.

ysc yangin degerlerimiz

Misyonumuzu gerçekleştirecek olanlar, misyonumuzu anlamış, birbirleriyle tedarikçileriyle ve müşterilerimizle iyi ilişkiler içinde çalışan, iyi eğitilmiş ve sorumluluk duygusuna sahip çalışanlarımızdır. Kişi ve ekip gayretleri firmamız yönetimince daima takdir ve taltif edilecektir.

Tedarikçilerimiz kalite üretim ortaklarımızdır. Tedarikçilerimizle karşılıklı yardımlaşacak ve menfaatlerimizin gereklerine uygun profesyonel ilişkiler içerisinde olacağız. Onların da Toplam Kalite Yönetimindeki paylarının göz ardı edilmemesini sağlayıp kalite yönetimi konusunda hedefe birlikte yürüyeceğiz.

Kalite Standartları

Markalar

Bizi Takip Edin

Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. 
YSC Yangın Söndürme Cihazları ve Sistemleri
Web Tasarım: Akademi Grafik

E-Bülten

  • Mimar Sinan Cad. Velibaba San. Sitesi B1 Blok No:8 Kurtköy-Pendik-İstanbul

  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.