Skip to main content

Danışmanlık

NFPA Standartlarına uygun (TSE, UL, FM, VDS, ULC,LPCB, EN) ürünleri siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.


Tarihçemiz

YSC Yangın Söndürme Cihazları Bakım Hizmetleri Ve Tic. A.Ş 2000 yılında kurulmuş olup bugüne kadar 'Öncelik kalite ve müşteri memnuniyeti' dir ilkesiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

ysc yangin kurumsal

Amacımız

Biz YSC Yangın Söndürme Cihazları Bakım Hizmetleri çalışanları olarak kararlı, programına bağlı, sorumluluklarının farkında, her düzeydeki ileri teknoloji ve donanımıyla heyecan ve huzur verici, disiplinli bir çalışma ortamında, en yüksek kalitede ürün ve hizmet sunarak, müşteri güvenini ve saygısını kazanmayı esas alan bir firmayız.

Sektörümüzde bugün geldiğimiz noktadan daha ileriye giderek, gelişen teknolojileri takip ederek çağa ayak uyduran, dünya standartlarında ürünler sunan, bir firma olmak istiyoruz. Dünya standartlarında bir işletmecilik hedefimizdir. İşimizi seviyor ve daha ileriye gitmenin heyecanını yaşıyoruz. Bu bizim için ana faaliyet konumuz olan Yangın Söndürme Cihazları can ve mal güvenliğinde ürettiğimiz hayat kurtaran teknolojilerle değer yaratma zincirinin en iyi halkalarından biri olmak anlamına gelmektedir. İnsanın yaşadığı ve çalıştığı her mekanda sunduğumuz ürünlerin güvenilirlik sorumluluğunu taşımaktan gurur duyuyoruz.

Değerlerimiz

Müşteri Odaklılık - Yasalara saygı - İnsana saygı - Dürüstlük - Kalite

İlkelerimiz

Sorunlara hızlı çözüm - Uluslararası standartlarda ürün sunmak - Satış sonrası hizmet - Sözünde durmak