FM 200 Gazlı Söndürme Sistemleri Ne Kadar Güvenli?

FM200 yangın söndürme sistemleri, tıbbi inhalatörlerde itici olarak aktif bir bileşik olarak bulunur. FM200 gazının, doğru yangın söndürme tasarımı ile dolu alanlar için son derece güvenli olduğunu söylemeye gerek yok.

FM 200 Söndürme Sistemleri Güvenli mi?

FM200 Gazlı Yangın Söndürme Sistemleri Nasıl Çalışır?

FM200 gazının oksijeni azalttığına dair yaygın bir yanlış kanı var, bu doğru değil! FM200, sentetik / kimyasal bir yangın söndürme gazıdır ve yangın üçgenindeki serbest radikalleri veya ısı unsurlarını ortadan kaldırarak yangını söndürür. (Oksijen, Isı ve Yakıt).

Bir FM200 sisteminin tipik konsantrasyonu normalde% 7,9 ila% 8,5 arasındadır. Bu konsantrasyon, korunan risk ve OEM (Orijinal Ekipman Üreticileri) ve yangın söndürme sistemleri için ISO14520 standartları tarafından belirlenir.

FM200 Gazlı Yangın Söndürme Sistemleri Ne Kadar Yardımcı Olabilir?

FM200 Yangın Söndürme Sisteminin Avantajları Nelerdir?

FM200 yangın söndürmenin ana avantajı, bir yangını bastırmak için gereken az miktarda ajan olmasıdır. Bu, daha az silindir anlamına gelir, dolayısıyla FM200 silindirlerin depolanması için daha az yer harcanır.

FM200 sistemleri, 10 saniye veya daha kısa sürede söndürme seviyelerine ulaşarak, normal yanıcı, elektriksel ve yanıcı sıvı yangınlarını önemli hasara neden olmadan önce durdurur. FM200 yangını hızlı bir şekilde söndürür, bu da daha az hasar, daha düşük onarım maliyetleri anlamına gelir. Diğer tüm yangın söndürme sistemleri gibi, FM200 sistemleri de insanlar için ekstra bir güvenlik payı ile tasarlanmıştır. FM200'ün yeniden doldurulması basit ve uygun maliyetlidir, bu nedenle, işinizde daha az kesinti ve kesinti anlamına gelir.

FM200, temiz bir madde olarak sınıflandırılmıştır, bu da dolu alanlarda kullanımın güvenli olduğu anlamına gelir. FM200 yangın söndürme ortamlarının güvenliği, on yılı aşkın gerçek dünya deneyimiyle kanıtlanmış ve kapsamlı bilimsel çalışmalarla doğrulanmıştır. FM200 sistemleri, diğer yangın söndürücülerin çoğundan daha az depolama alanı kaplar.

FM 200 Gazlı Yangın Söndürme Sistemleri Ne Kadar Güvenli?

FM200 kullanmanın yangından korunma faydalarına ek olarak çevre de fayda sağlayacaktır. FM200 yangın söndürücü, stratosferik ozonu tüketmez ve yıkıcı bir yangının yaratacağı etkiye göre çevre üzerinde minimum etkiye sahiptir. FM200 yangın söndürme, halihazırda dünya çapında 70'den fazla ülkede 100 binden fazla uygulamada çalışan bir çözümdür.

FM200 Söndürme Sistemleri Size Nasıl Yardımcı Olabilir?

Yangın söndürme Sınırlı, hem çok az dağıtım borusu gerektiren veya hiç gerektirmeyen önceden tasarlanmış FM200 yangın söndürme sistemleri hem de uygulaması için özel olarak tasarlanmış / tasarlanmış FM200 yangından korunma sistemleri sunmaktadır. Bristol'daki merkez ofislerimizde kendi FM200 dolum tesisimiz var. FM200 sistemlerinde tam teknik tasarım sunuyoruz ve sorgunuzdan itibaren 4 saat içinde teklif verebiliriz.

 

Yangın Söndürme Bilgi Bloğu

Kalite Standartları

Markalar

Bizi Takip Edin

Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. 
YSC Yangın Söndürme Cihazları ve Sistemleri
Web Tasarım: Akademi Grafik

E-Bülten

  • Mimar Sinan Cad. Velibaba San. Sitesi B1 Blok No:8 Kurtköy-Pendik-İstanbul

  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.