Mutfak Davlumbaz Söndürme Sistemleri Nedir?

Mutfak ve pişirme tezgahlarında ortaya çıkan duman davlumbaza ait geniş bir hazneden bacaya ulaşmaktadır. Yüksek sıcaklık ve belirli bir ısıya sahip dumanın davlumbazlar ile bacalarda oluşturduğu yangın riskini elemine etmek için davlumbaz söndürme sistemleri kullanılmaktadır. Bu olası tehlikeyi önlemek için Y.S.C. Yangın olarak en kaliteli ve yüksek teknoloji ürünü davlumbaz yangın söndürme sistemlerini, otomatik müdahale edecek şekilde teslim ediyoruz.

Mutfak ocakları ve tüm ekipmanları her zaman yangın tehlikesi altında olduğu için, özellikle bu alanlarda önlem alınması zaruridir. Belirli sayıda insana hizmet veren mutfaklarda davlumbaz söndürme sistemi bulunması yasal bir zorunluluktur. Bu yüzden bu birimlerin faaliyete geçmeden önce yangından korunması adına tüm önlemlerin alınmış olması gerekmektedir. İnceleme ve denetimlerde ruhsat başvurusunda problem yaşanmaması için gerekli kanuni gereklilikler yerine getirilmelidir.

Mutfak Davlumbaz Söndürme Sistemleri Y.S.C.

Davlumbaz Söndürme Sistemleri Tasarımı

İhtiyacınız olan davlumbaz söndürme sistemleri tasarımını uzman mühendislerimizin bilgisi ve deneyimi ile gerçekleştiriyoruz. Her türlü ince detayı hesap ettiğimiz davlumbaz sistemi tasarımında ocakta oluşan sıcaklık ve beraberindeki dumanı, pişirme tezgahları ve fritözlerdeki kızarmayı göz önüne alarak gerekli dayanıklılık testlerini gerçekleştiriyoruz.

Teknolojideki tüm gelişmeleri takip ederek, en az maliyetle en yüksek verimi elde etmeniz için Y.S.C. Yangın olarak tüm imkanları seferber ediyoruz. Küçük bir kıvılcımla başlayan ve devasa zararlara yol açabilen yangın gibi felaketlerin önlenmesi için uzman ekibimiz tüm enerjisini bu alanda kullanmaktadır. Korunacak alana en uygun tasarımlar inşa edilerek gerekli donanımlarla birlikte hazırlanmaktadır.

Davlumbaz Söndürme Sistemleri Üretimi

Tasarımı tamamlanan sistemimizin proje çizimini de gerçekleştirerek davlumbaz söndürme sistemleri üretimi safhasına geçiyoruz. En modern üretim metotlarını ve en kaliteli malzemeleri kullanarak teknolojiye uyumlu sistemler imal ediyoruz. Avrupa’daki ve dünyadaki tüm gelişmeleri takip ederek sektörümüzün gelişmesine katkı sunuyoruz.

Mutfak Davlumbaz Söndürme Sistemleri Hk. - Y.S.C.

Öncelikle yerli olmak üzere kullanacağımız tüm malzemelerin en yüksek kalitede olmasına önem veriyoruz. Yerel imkanlarla üretilmeyen malzemelerin ithal seçeneklerini değerlendirerek kendi imkanlarımızla davlumbaz söndürme sistemi üretimini gerçekleştiriyoruz. Ülkemizin en takdir edilen yangın firmalarından biri olmak adına, siz değerli müşterilerimizle çözüm ortaklığı kurarak yangından % 100 korunmanızı sağlıyoruz.

Davlumbaz Söndürme Sistemleri Montajı

Y.S.C. Yangın olarak yılların kazandırdığı deneyim ile tasarım ve üretimini bitirdiğimiz ürünümüzün montajını da en koruyucu olacak şekilde hatasız olarak gerçekleştiriyoruz. En küçük bir yanılma payının bile olmaması gerektiğinin bilincinde olarak Toplam Kalite Yönetimi felsefesini benimsiyoruz. Sıfır hata ile teslim ettiğimiz ürünlerimizin düzenli kontrollerini yaparak koruma özelliğini yitirmemesini destekliyoruz. Sistemin bütünsel yapılan denetiminde arızaların tespiti ve hızlıca giderilmesi ürünümüzün garantisi kapsamındadır.

Davlumbaz söndürme sistemleri montaj detaylarını uzman mühendislerimiz ve deneyimli teknisyenlerimizle ustalarımız iş birliği yaparak gerçekleştirmektedir. En küçük nüans farklılığının bile kabul edilemeyecek hatalara neden olduğu bilinciyle profesyonel çalışmalar sunuyoruz. Montajını gerçekleştirdiğimiz ürünümüzü test ederek devreye alma işlemine geçiyoruz. Testten başarıya geçen söndürme sistemlerimiz devreye alınarak tam koruma ilkesiyle hizmetinize sunulmaktadır.

Yangın Söndürme Bilgi Bloğu

Kalite Standartları

Markalar

Bizi Takip Edin

Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. 
YSC Yangın Söndürme Cihazları ve Sistemleri
Web Tasarım: Akademi Grafik

E-Bülten

  • Mimar Sinan Cad. Velibaba San. Sitesi B1 Blok No:8 Kurtköy-Pendik-İstanbul

  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.